Odchudzanie dla młodzieży

Nadwaga może być przyczyną wielu poważnych schorzeń, dlatego już od najmłodszych lat powinno się z nią walczyć. U dzieci w okresie dojrzewania trzeba jednak odpowiednio zbilansować ten proces. Odchudzanie dla młodzieży w czasie proponowanych przez nas obozów wakacyjnych pozwala na wyrobienie dobrych nawyków żywieniowych oraz przyzwyczajenie nastolatków do aktywności fizycznej.

Baldachim nad łóżeczko

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż akcesoriów dla maluszków. W ofercie dostępne są kokony, pościele, a także baldachim nad łóżeczko. Wykonane z muślinu, bawełny, a także lnu. Dysponujemy wieloma rozmiarami i kolorami tekstyliów. Ponadto nasz produkt może posłużyć jako zwiewny element nad matą, na której najczęściej bawi się Twoja pociecha.

Akcesoria dla mamy

Jesteśmy miejscem, w którym każdy rodzic znajdzie niezbędne produkty, które pomogą mu w bezpieczny i komfortowy sposób spędzać czas ze swoim maluchem. Akcesoria dla mamy to dodatkowa kategoria, w której znajdziesz majtki porodowe, laktatory, biustonosze do karmienia, nosidełka, podkłady poporodowe i wiele innych.

Rajstopki antypoślizgowe

Polecamy nasz wybór kolorowych akcesoriów ubraniowych dla dzieci. Rajstopki antypoślizgowe to specjalnie zaprojektowana kolekcja wyposażona w nadruk ABS, który zapewnia Twojemu dziecku bezpieczeństwo. Wykonane zostały z bawełny i materiałów elastycznych, dzięki czemu mogą służyć przez długie miesiące.