Wózki spacerowe

Pomożemy dobrać wózki dziecięce spacerowe dla waszych pociech, a nasi pracownicy zawsze potrafią doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. W naszej pracy liczą się dzieci - ich radość i zadowolenie, a nagrodą dla nas jest ich uśmiech i sam fakt, że podobają się im nasze produkty Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a przekonacie się Państwo, że było warto!

Odchudzanie dla młodzieży

Nadwaga może być przyczyną wielu poważnych schorzeń, dlatego już od najmłodszych lat powinno się z nią walczyć. U dzieci w okresie dojrzewania trzeba jednak odpowiednio zbilansować ten proces. Odchudzanie dla młodzieży w czasie proponowanych przez nas obozów wakacyjnych pozwala na wyrobienie dobrych nawyków żywieniowych oraz przyzwyczajenie nastolatków do aktywności fizycznej.

Portal dla rodziców przedszkolaków

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalną stronę, na której opiekunowie pociech znajdą wszelkie niezbędne informacje, dotyczące między innymi wychowania. Ogólnopolski portal dla rodziców pomaga wybierać właściwie. Na stronie znajdą Państwo między innymi informacje, dotyczące pierwszej pomocy, odżywiania, szkół muzycznych, sportowych lub tańca. Przedstawiamy również ofertę dla przyszłych mam, które mogą wybrać odpowiednią dla siebie szkołę rodzenia. W naszym serwisie znajdą Państwo również interesujące warsztaty tematyczne.