Kancelaria adwokacka Warszawa

Prawo cywilne, karne, spadkowe, rodzinne, pracy, gospodarcze i oświatowe to główne specjalizacje, którymi zajmuje się kancelaria adwokacka Dariusza Makulca z Warszawy. Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską przygotował z zakresu prawa pracy. Dziś głównie działa w zakresie prawa rzeczowego, zobowiązań i spadkowego. Odziedziczonych długów nie trzeba przyjmować. Taki spadek można odrzucić. Warto poradzić się prawnika.

Prawo medyczne kancelaria

Celem prowadzonej przez nas działalności jest udzielanie wsparcia podmiotom gospodarczym o zróżnicowanej wielkości i zajmujących pracą w różnych sektorach. Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka praktykuje przede wszystkim kwestie korporacyjne, okołogiełdowe, nieruchomościowe oraz transakcyjne. Wyspecjalizowaliśmy się również w sprawach związanych z konkretnymi branżami, takimi jak np. prawo medyczne. Kancelaria zajmuje się konkurencją na rynku, NFZ-em, szpitalami, a także sprawami transgranicznymi.

Adwokat Toruń

Praktyka sądowa i życiowa doskonale pokazuje, że podczas brania udziału w procesach karnych cywilnych, znacznie większe szanse mają Państwo jeżeli reprezentuje was adwokat. Toruń to miasto, na terenie którego swoich klientów reprezentuje DGK. Rolą prawnika w procesie jest sporządzanie i opiniowanie dokumentacji, branie udziału w przesłuchaniach klienta oraz świadków w sprawie, a także reprezentowanie go przed organami sądowymi. Kluczową sprawą jest wcześniejsze ustalenie konsekwentnej linii obrony klienta.