Kancelaria adwokacka Warszawa

Prawo cywilne, karne, spadkowe, rodzinne, pracy, gospodarcze i oświatowe to główne specjalizacje, którymi zajmuje się kancelaria adwokacka Dariusza Makulca z Warszawy. Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską przygotował z zakresu prawa pracy. Dziś głównie działa w zakresie prawa rzeczowego, zobowiązań i spadkowego. Odziedziczonych długów nie trzeba przyjmować. Taki spadek można odrzucić. Warto poradzić się prawnika.

Gospodarka odpadami w firmie

Każde przedsiębiorstwo generuje określone ilości śmieci. Jest to proces ciągły i wymagający stałej uwagi oraz zaangażowania pracowników i pracodawcy. Gospodarka odpadami w firmie to nasza specjalność. Zajmiemy się zbiorem, odbiorem, wywozem i utylizacją nieczystości. Pozwoli to na utrzymanie porządku na terenie zakładu i wzrost wydajności załogi

Doradztwo prawne Gdańsk

W ramach usług skierowanych do klientów biznesowych kancelaria zajmuje się pełną obsługą firm. Ze swojej siedziby w Gdańsku prowadzi doradztwo prawne, pomaga w sporządzaniu umów oraz kontraktów z podmiotami zewnętrznymi oraz bierze udział w negocjacjach handlowych. W razie konieczności reprezentuje klienta przed właściwymi organami.

Prawnik Płock

Sprawy podatkowe, kwestie administracyjne, regulacje dotyczące zatrudnienia, sporządzanie i opiniowanie kontraktów, windykacja należności, pomoc prawna - to tylko część kwestii i czynności, jakie podejmuje prawnik z Kancelarii z Płocka. Szczegółowa lista świadczonych usług została zamieszczona na stronie internetowej biura.

Kancelarie notarialne Bydgoszcz

Informujemy, że wszystkie, wykonywane przez nas czynności są ściśle uregulowane literą prawa i mają charakter dokumentu urzędowego. Kancelaria notarialna Zbigniew Wocka współpracuje z tłumaczami przysięgłymi, co daje możliwość udzielania porad w języku angielskim. Nasze biuro znajduje się w Bydgoszczy. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu spotkania.

Wniosek do komornika o zwrot pieniędzy

W niektórych sytuacjach możliwe jest odwołanie się od decyzji sądu oraz odzyskanie swoich dóbr. W takich sytuacjach trzeba złożyć wniosek do komornika o zwrot pieniędzy. Na naszej stornie internetowej znajdziesz wzór tego pisma. Działamy w obszarze prawa cywilnego, zatem świadczymy także pomoc w uzupełnieniu rubryk oraz w całym procesie.

Skup kabli miedzianych

Ostatnimi czasy bardzo modny stał się recykling i skup kabli miedzianych. Rawicz jako duże miasto kładzie niezwykle duży nacisk na sprawny wywóz odpadów i pozbywanie się śmieci. Problem w tym, że do nie dawna wszystkie odpadki były składowane w jednym miejscu, a nikt nawet nie wiedział co to recykling. Miasto w końcu postawiło na segregacje odpadów, dzięki czemu można je przetworzyć. Dziś działa tu sprawny skup kabli miedzianych oferujący recykling wiązek samochodowych.