Kancelaria adwokacka Warszawa

Prawo cywilne, karne, spadkowe, rodzinne, pracy, gospodarcze i oświatowe to główne specjalizacje, którymi zajmuje się kancelaria adwokacka Dariusza Makulca z Warszawy. Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską przygotował z zakresu prawa pracy. Dziś głównie działa w zakresie prawa rzeczowego, zobowiązań i spadkowego. Odziedziczonych długów nie trzeba przyjmować. Taki spadek można odrzucić. Warto poradzić się prawnika.

Eksmisja komornicza

Jesteśmy kancelarią świadczącą usługi z zakresu roszczeń cywilnych. Do naszych obowiązków wynikających z przepisów należy między innymi eksmisja komornicza oraz organizacja licytacji. W sprawach związanych z przymusowym opróżnieniu lokalu z osób i rzeczy oraz opuszczeniu i wydaniu do właściwej jednostce, należy kontaktować się z naszym prawnikiem.

Gospodarka odpadami w firmie

Każde przedsiębiorstwo generuje określone ilości śmieci. Jest to proces ciągły i wymagający stałej uwagi oraz zaangażowania pracowników i pracodawcy. Gospodarka odpadami w firmie to nasza specjalność. Zajmiemy się zbiorem, odbiorem, wywozem i utylizacją nieczystości. Pozwoli to na utrzymanie porządku na terenie zakładu i wzrost wydajności załogi

Odszkodowania Szczecin

Adwokat Anna Kseń, prowadząca prywatną kancelarię w Szczecinie specjalizuje się w obszarze wielu gałęzi prawa. Między innymi trudni się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego. Sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, podział majątku i wiele innych- oto przykładowe tematyki pracy kancelarii. Zachęcamy do kontaktu, skorzystania z oferowanych przez nas konsultacji telefonicznych oraz bezpośrednich.

Agencja detektywistyczna Poznań

AST to profesjonalna agencja detektywistyczna w Poznaniu, w której znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, w tym poszukiwanie osób zaginionych, zdobywanie informacji i dowodów na procesy sądowe. Jeżeli podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę, dowiedz się prawdy dzięki naszym agentom. Zyskasz pewność.

Sprzątanie po remontach i budowach

Nasza firma świadczy usługi, które zwalniają właścicieli domów i mieszkań z jednej z najbardziej znielubionych czynności - sprzątania po remontach i budowach. Kierujemy swoje świadczenia do wszystkich osób z Warszawy, które borykają się z trudnymi zanieczyszczeniami powstałymi podczas pracy budowlańców i tworzenia wykończeń. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który nie uszkodzi mebli oraz żadnych sprzętów domowych. Radzimy sobie doskonale nawet z bardzo trudnymi plamami. Dzięki temu Twój dom będzie znowu błyszczał świeżością.

kredyty frankowe kancelaria adwokacka

Dla tych, którzy zaciągnęli kredyt we frankach, nasza kancelaria adwokacka w Toruniu oferuje darmową poradę prawną z zakresu prawa konsumenckiego. Na stronie internetowej opisujemy przebieg postępowania, podajemy listę banków, które oferowały pożyczki CHF oraz przykładowe orzeczenia sądów na korzyść Kredytobiorców.

adwokat prawo upadłościowe

Nasza profesjonalna kancelaria prawna to bezkonkurencyjna propozycja usług, która zawiera przykładowo świadczenia w zakresie prawa upadłościowego - to jest najistotniejsza część naszej marki. Nasz profesjonalny adwokat prawo upadłościowe z pewnością pomoże Ci w trudnej sytuacji. Więcej szczegółów jak i kontakt znajdą Państwo na naszej nowej stronie internetowej podanej w linku. Zapraszamy.

Doradztwo prawne Gdańsk

W ramach usług skierowanych do klientów biznesowych kancelaria zajmuje się pełną obsługą firm. Ze swojej siedziby w Gdańsku prowadzi doradztwo prawne, pomaga w sporządzaniu umów oraz kontraktów z podmiotami zewnętrznymi oraz bierze udział w negocjacjach handlowych. W razie konieczności reprezentuje klienta przed właściwymi organami.