Kancelaria adwokacka Warszawa

Prawo cywilne, karne, spadkowe, rodzinne, pracy, gospodarcze i oświatowe to główne specjalizacje, którymi zajmuje się kancelaria adwokacka Dariusza Makulca z Warszawy. Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską przygotował z zakresu prawa pracy. Dziś głównie działa w zakresie prawa rzeczowego, zobowiązań i spadkowego. Odziedziczonych długów nie trzeba przyjmować. Taki spadek można odrzucić. Warto poradzić się prawnika.

Eksmisja komornicza

Jesteśmy kancelarią świadczącą usługi z zakresu roszczeń cywilnych. Do naszych obowiązków wynikających z przepisów należy między innymi eksmisja komornicza oraz organizacja licytacji. W sprawach związanych z przymusowym opróżnieniu lokalu z osób i rzeczy oraz opuszczeniu i wydaniu do właściwej jednostce, należy kontaktować się z naszym prawnikiem.

Gospodarka odpadami w firmie

Każde przedsiębiorstwo generuje określone ilości śmieci. Jest to proces ciągły i wymagający stałej uwagi oraz zaangażowania pracowników i pracodawcy. Gospodarka odpadami w firmie to nasza specjalność. Zajmiemy się zbiorem, odbiorem, wywozem i utylizacją nieczystości. Pozwoli to na utrzymanie porządku na terenie zakładu i wzrost wydajności załogi

Odszkodowania Szczecin

Adwokat Anna Kseń, prowadząca prywatną kancelarię w Szczecinie specjalizuje się w obszarze wielu gałęzi prawa. Między innymi trudni się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego. Sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, podział majątku i wiele innych- oto przykładowe tematyki pracy kancelarii. Zachęcamy do kontaktu, skorzystania z oferowanych przez nas konsultacji telefonicznych oraz bezpośrednich.

Agencja detektywistyczna Poznań

AST to profesjonalna agencja detektywistyczna w Poznaniu, w której znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, w tym poszukiwanie osób zaginionych, zdobywanie informacji i dowodów na procesy sądowe. Jeżeli podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę, dowiedz się prawdy dzięki naszym agentom. Zyskasz pewność.

Sprzątanie po remontach i budowach

Nasza firma świadczy usługi, które zwalniają właścicieli domów i mieszkań z jednej z najbardziej znielubionych czynności - sprzątania po remontach i budowach. Kierujemy swoje świadczenia do wszystkich osób z Warszawy, które borykają się z trudnymi zanieczyszczeniami powstałymi podczas pracy budowlańców i tworzenia wykończeń. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który nie uszkodzi mebli oraz żadnych sprzętów domowych. Radzimy sobie doskonale nawet z bardzo trudnymi plamami. Dzięki temu Twój dom będzie znowu błyszczał świeżością.

Doradztwo prawne Gdańsk

W ramach usług skierowanych do klientów biznesowych kancelaria zajmuje się pełną obsługą firm. Ze swojej siedziby w Gdańsku prowadzi doradztwo prawne, pomaga w sporządzaniu umów oraz kontraktów z podmiotami zewnętrznymi oraz bierze udział w negocjacjach handlowych. W razie konieczności reprezentuje klienta przed właściwymi organami.

Prawnik Płock

Sprawy podatkowe, kwestie administracyjne, regulacje dotyczące zatrudnienia, sporządzanie i opiniowanie kontraktów, windykacja należności, pomoc prawna - to tylko część kwestii i czynności, jakie podejmuje prawnik z Kancelarii z Płocka. Szczegółowa lista świadczonych usług została zamieszczona na stronie internetowej biura.

Kancelarie notarialne Bydgoszcz

Informujemy, że wszystkie, wykonywane przez nas czynności są ściśle uregulowane literą prawa i mają charakter dokumentu urzędowego. Kancelaria notarialna Zbigniew Wocka współpracuje z tłumaczami przysięgłymi, co daje możliwość udzielania porad w języku angielskim. Nasze biuro znajduje się w Bydgoszczy. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu spotkania.

Obsługa prawna deweloperów

Witamy w poznańskiej kancelarii mecenas Anny Wojciechowskiej-Kordek. Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną dla firm oraz reprezentowaniem interesów klientów indywidualnych. Na liście naszych specjalności znajdują się m.in. prawo gospodarcze, handlowe, jak i prawo pracy. Prowadzimy kompleksową opiekę na spółkami handlowymi jak i deweloperami.