Kancelaria adwokacka Warszawa

Prawo cywilne, karne, spadkowe, rodzinne, pracy, gospodarcze i oświatowe to główne specjalizacje, którymi zajmuje się kancelaria adwokacka Dariusza Makulca z Warszawy. Mecenas jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracę magisterską przygotował z zakresu prawa pracy. Dziś głównie działa w zakresie prawa rzeczowego, zobowiązań i spadkowego. Odziedziczonych długów nie trzeba przyjmować. Taki spadek można odrzucić. Warto poradzić się prawnika.

Eksmisja komornicza

Jesteśmy kancelarią świadczącą usługi z zakresu roszczeń cywilnych. Do naszych obowiązków wynikających z przepisów należy między innymi eksmisja komornicza oraz organizacja licytacji. W sprawach związanych z przymusowym opróżnieniu lokalu z osób i rzeczy oraz opuszczeniu i wydaniu do właściwej jednostce, należy kontaktować się z naszym prawnikiem.

Gospodarka odpadami w firmie

Każde przedsiębiorstwo generuje określone ilości śmieci. Jest to proces ciągły i wymagający stałej uwagi oraz zaangażowania pracowników i pracodawcy. Gospodarka odpadami w firmie to nasza specjalność. Zajmiemy się zbiorem, odbiorem, wywozem i utylizacją nieczystości. Pozwoli to na utrzymanie porządku na terenie zakładu i wzrost wydajności załogi

Odszkodowania Szczecin

Adwokat Anna Kseń, prowadząca prywatną kancelarię w Szczecinie specjalizuje się w obszarze wielu gałęzi prawa. Między innymi trudni się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego. Sprawy o odszkodowanie, zadośćuczynienie za doznaną krzywdę, podział majątku i wiele innych- oto przykładowe tematyki pracy kancelarii. Zachęcamy do kontaktu, skorzystania z oferowanych przez nas konsultacji telefonicznych oraz bezpośrednich.

sporządzanie pism procesowych

Podstawą działalności prowadzonej we Wrocławiu i Wołowie kancelarii adwokackiej jest udzielanie porad prawnych oraz reprezentowanie Klientów w Sądzie lub też w innych urzędach państwowych. W zakres obowiązków mecenasów współtworzących biuro wchodzi również sporządzanie pism procesowych oraz wzorów dokumentów, takich jak umowy cywilno-prawne oraz różnego rodzaju regulaminy. Prawnicy mogą również prowadzić mediacje pracownicze oraz negocjacje handlowe. Adwokaci i radcowie współpracujący w ramach kancelarii zajmują się obsługą spraw cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych.

Polski prawnik

Działy: pracy, cywilny, administracyjny, rodzinny, przepisy Unii Europejskiej - to obszary naszej działalności. Funkcjonujemy w oparciu o zaangażowanie i równe traktowanie wszystkich powierzanych nam spraw. Jako polski prawnik proponujemy pomoc i doradztwo naszym rodakom w Wielkiej Brytanii i nie tylko.

systemy alarmowe Warszawa

Profesjonalne systemy alarmowe - Warszawa. Nasza oferta jest jest skierowana do wszystkich tych, którzy liczą na wysoko jakościowe i skuteczne rozwiązania. Profesjonalizm, doświadczenie, sumienność - te cechy będące podstawami naszej działalności sprawiają, że systemy alarmowe od naszej firmy z Warszawy są najlepsze na rynku.

unieważnienie małżeństwa Warszawa

Chociaż zerwanie związku w świetle prawa kanonicznego nie jest teoretycznie możliwe, to jednak istnieją przesłanki do jego anulowania. Kościelne unieważnienie małżeństwa możliwe jest, na przykład ze względu na młodociany wiek, niezdolność płciową, brak minimum poznania pary. Jedną z przesłanek jest również brak upoważnień kapłana, który prowadził ceremonię. Zapraszamy do Kancelarii w Warszawie.

Agencja detektywistyczna Poznań

AST to profesjonalna agencja detektywistyczna w Poznaniu, w której znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, w tym poszukiwanie osób zaginionych, zdobywanie informacji i dowodów na procesy sądowe. Jeżeli podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę, dowiedz się prawdy dzięki naszym agentom. Zyskasz pewność.

Transport zwłok z Niemiec do Polski

Wielu naszych rodaków przebywa na stałe za zachodnią granicą. Zawsze marzyli jednak, aby po śmierci mogli wrócić do ojczyzny. Nasza firma przewozowa pomaga w takich sytuacjach i organizuje transport zwłok z Niemiec do Polski. Dopełniamy wszelkich formalności prawnych i osobiście odbieramy ciało zmarłej osoby.

Sprzątanie po remontach i budowach

Nasza firma świadczy usługi, które zwalniają właścicieli domów i mieszkań z jednej z najbardziej znielubionych czynności - sprzątania po remontach i budowach. Kierujemy swoje świadczenia do wszystkich osób z Warszawy, które borykają się z trudnymi zanieczyszczeniami powstałymi podczas pracy budowlańców i tworzenia wykończeń. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który nie uszkodzi mebli oraz żadnych sprzętów domowych. Radzimy sobie doskonale nawet z bardzo trudnymi plamami. Dzięki temu Twój dom będzie znowu błyszczał świeżością.

kredyty frankowe kancelaria adwokacka Toruń

Dla tych, którzy zaciągnęli kredyt we frankach, nasza kancelaria adwokacka w Toruniu oferuje darmową poradę prawną z zakresu prawa konsumenckiego. Na stronie internetowej opisujemy przebieg postępowania, podajemy listę banków, które oferowały pożyczki CHF oraz przykładowe orzeczenia sądów na korzyść Kredytobiorców.