Instalacje odpylania

Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu, jakiego szczegóły zaprezentowane zostały na naszej stronie internetowej. Znajdziecie u nas najbardziej wydajne i sprawne instalacje odpylania. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zagwarantowanie pracownikom wybranego przedsiębiorstwa odpowiedniego bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków. Pozwalają one bowiem na pozbywanie się szkodliwych dla ludzkiego organizmu pyłów, będących ubocznym skutkiem procesów produkcji w zakładach. Możecie u nas znaleźć również silosy na trociny.

Frezowanie CNC

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługa przemysłową. Doskonale wiemy, że przygotowanie niektórych modułów to konieczność precyzyjnego działania - dokładnego, zgodnego z przekazanymi parametrami oraz terminowego. Takie właśnie jest nasze frezowanie CNC. Poddajemy obróbce różne materiały, na co pozwalają nam przede wszystkim nowoczesne maszyny przystosowane do nawet najbardziej skomplikowanego skrawania. Możesz też liczyć na pełne wsparcie naszych konsultantów oraz specjalistów od tego typu projektów.

sklep www

Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem wygodnych rozwiązań dla branży e-commerce. Gotowy sklep www pomoże ci w sposób automatyczny zarządzać sprzedażą detaliczną oraz hurtową, jest idealnym rozwiązaniem dla dużych i małych firm z każdej branży. Ponadto, jesteśmy specjalistami w prowadzeniu efektywnego marketingu w Internecie, dzięki czemu zyskasz więcej klientów.

Laptop

W naszym sklepie znajdziesz komputery przenośne o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich wymagań. Oferowany przez nas laptop charakteryzuje niewielka waga - to dobre rozwiązanie dla osób pracujących w podróży. Wyposażony został również w wysokiej jakości procesor oraz dużą pamięć operacyjną.

Serwis kserokopiarek Warszawa

Urządzenie "pożera" papier, a może z jakiegoś powodu cieknie z niego tusz? Jeśli maszyny biurowe zaczynają się psuć, potrzebny jest Ci serwis kserokopiarek! Znajdziesz nas w Warszawie - w stolicy Polski zajmujemy się usuwaniem usterek, wymianą zużytych podzespołów i generalnymi remontami sprzętu. Dajemy nowe życie urządzeniom biurowym, więc zgłoś się do nas, jeśli masz problem!

Odkuwki swobodne

Nie jest tajemnicą, iż przemysł stoczniowy jest obecny w Polsce od wielu lat, a jego specyfika odcisnęła już wyraźne piętno nie tylko na sposobie funkcjonowania gospodarki, ale i tym, jak potoczyła się nasza historia. Jednakże, warto skupić się na tym, jak obecnie funkcjonuje tego typu branża produkcyjna. Otóż, PGO S.A. jest jednym z najprężniej funkcjonujących punktów, którego głównym filarem działalności są odkuwki swobodne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza propozycja pozostawała zgodna z przepisami Towarzystw Klasyfikacyjnych. Zachęcamy do wykorzystywania naszych elementów na gruncie obszarów przemysłu wydobywczego, okrętowego, kolejnictwa, rolnictwa i wielu innych.

systemy zarządzania produkcją

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat działa na obszarze automatyki i robotyki. Dzięki stosowanym rozwiązaniom tworzymy systemy transportu wewnętrznego oraz oferujemy rozwiązania, które prowadzą do automatyzacji procesów produkcyjnych. Tworzymy zindywidualizowane systemy zarządzania produkcją. Oferujemy także prace dodatkowe, związane z energią solarną. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami już dziś.

Serwis klimatyzacji Toruń

W ramach naszej oferty znajdziecie prowadzony serwis klimatyzacji, dzięki któremu możliwe jest uzyskiwanie właściwej cyrkulacji powietrza w wybranych pomieszczeniach. Znajdziecie u nas rozwiązania wentylacyjne do różnego typu budynków, o rozmaitych metrażach. Nasza naprawa wykonywana jest w Toruniu. Zapraszamy.

Centralna klimatyzacja

Zarządzacie Państwo firmą i chcielibyście zapewnić Waszym pracownikom optymalne warunki do realizowania wyznaczonych im przez Was zadań? Centralna klimatyzacja, jaką proponujemy w asortymencie Exactcut to bogaty wybór specjalistycznych produktów przeznaczonych do dużych powierzchni. Gwarantujemy niezawodność i skuteczność naszych systemów.

Siłowniki hydrauliczne producent

Sprawne, solidne i profesjonalne siłowniki hydrauliczne - producent najwyższej klasy sprzętów zaprasza do współpracy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać sprzęt jedyny w swoim rodzaju, który nie zawiedzie Twoich wymagań, zgłoś się do nas. Działamy szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie, starając się spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierz doskonałe jakościowo siłowniki hydrauliczne od najlepszego producenta na rynku - jesteśmy przekonani o tym, że współpracę z nami zaliczysz do udanych.

obsługa informatyczna firm

Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw na zasadach outsourcingu. W ramach tej usługi zapewniamy m.in. projektowanie, budowanie oraz zarządzanie sieciami komputerowymi, ochronę antywirusową, konserwacja i modernizacja komputerów, usuwanie awarii sprzętu czy tworzenie kopii zapasowych danych. Zapraszamy do współpracy.

dźwigi towarowe

Szukasz nowoczesnych rozwiązań technicznych? Wykorzystaj nasze doświadczenie. W ofercie firmy znajdują się dźwigi towarowe oraz osobowe, a także ruchome schody i windy dla osób niepełnosprawnych. Stawiamy na wysoką jakość oraz precyzję wykonania. W dbałości o zadowolenie naszych klientów prowadzimy również serwis sprzętu, naprawiając i modernizując sprzedawane przez nas obiekty. Doradzamy także w doborze optymalnych rozwiązań przeznaczonych dla budynków przemysłowych, mieszkalnych, komercyjnych oraz zabytkowych.

Systemy automatyki domowej

Już nie musisz sama podnosić rolet, włączać zraszaczy ogrodowych, a nawet gasić światła! Systemy automatyki domowej wykonają różne zadania za ciebie. Nasze rozwiązania można zainstalować zarówno w nowo powstających budynkach, jak i w obiektach gotowych - także firmowych - i skonfigurować zgodnie ze swoimi potrzebami.

Etykiety papierowe

Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji wysokiej jakości etykiet papierowych przeznaczonych do wykorzystania w różnego rodzaju przedsiębiorstwach. Oferujemy wyroby trwałe i odporne na uszkodzenia, a przy tym estetyczne i doskonale prezentujące się na każdym produkcie. Proponujemy artykuły samoprzylepne białe, kolorowe i specjalne, a także bezklejowe, a wśród nich produkty tekturowe, pętelkowe, zawieszane, wtykane oraz tekstylne. Zachęcamy do kontaktu.

Przewody elektryczne

Nasza oferta to zbiór najlepszych rozwiązań, jakimi są polecane przez nas przewody elektryczne, jakie wykorzystać możecie Państwo w swoich instalacjach elektrycznych. Nasze przewody elektryczne to liczne rodzaje, gdzie z pewnością znajdziecie Państwo produkt dopasowany do Państwa oczekiwań i potrzeb.

Ceownik

Oferujemy materiały stosowane w budownictwie, branży produkcyjnej oraz transporcie. Jednym z naszych wyrobów jest ceownik półzamknięty. Formowany na zimno zyskuje dokładne ustalone wcześniej wymiary. Produkowany jest z wysokiej jakości stal, dzięki czemu zyskuje wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych. Na życzenie Klienta możemy przygotować element z innego gatunku materiału. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją oraz właściwościami proponowanego artykułu.

Motoreduktor

Stosowane w wielu maszyn rolniczych, a także przemysłowych są urządzenia bazujące na silnikach trójfazowych, wśród których jest motoreduktor. Dzięki tym produktom małej oraz średniej mocy możliwe jest działanie jednostek napędowych tych sprzętów produkowanych chociażby w zakładach niemieckich, a także austriackich.

Akcesoria do wtyczek

Jeśli zdążyłeś już wyposażyć swój magazyn w wózki widłowe, baterie trakcyjne do nich oraz akumulatorownie modułowe, to została jeszcze jedna kwestia. Chodzi o akcesoria do wtyczek, które możesz nabyć w naszym sklepie. Znajdziesz u nas między innymi systemy i korki do baterii, listwy REMA i inne dodatki.

Silnik ac

Model elektryczny, jednofazowy, trójfazowy czy może na prąd zmienny? W naszym sklepie internetowym silnik AC stosowany do celów przemysłowych dostępny jest w licznych modelach, co daje możliwość dopasowania do preferencji każdego klienta. Nasze produkty pracują na 3 obrotach - 900, 1400 oraz 2800 rpm.

Gopro zestaw

Sporty ekstremalne charakteryzują się tym, iż najczęściej nie uprawiają ich osoby wobec nich obojętne. Najczęściej bowiem, adepci narciarstwa czy sportów wodnych odznaczają się ogromną dozą towarzyszącej im pasji. Aby móc dokładnie zrelacjonować bliskim przebieg każdego dnia spędzonego na stoku lub fali,warto zainwestować w kamerę GoPro z całym zestawem. To wytrzymałe urządzenie, okazuje się doskonale trzymać kasku oraz odznaczać się wyjątkową ostrością obrazu. Od pewnego czasu, posiada ono przydatne akcesorium do wykonywania selfie.

Polityka bezpieczeństwa informacji

Po wprowadzeniu rozporządzenia wydanego przez Parlament Europejski i Radę Europejską, dotyczącego ochrony osób fizycznych, każdy przedsiębiorca powinien wprowadzić odpowiednie regulacje. Jedną z nich jest polityka bezpieczeństwa informacji. Zapewniamy monitoring systemów i podejmowanie odpowiednich kroków w przypadku zagrożenia cyberatakiem.

Gumowanie wałków

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w produkcji i regeneracji elementów maszyn takich jak rolki czy koła. Jedną z oferowanych przez nas usług jest gumowanie wałków i innych wyrobów technicznych. Oferujemy różne rodzaje pokrycia, w tym silikonowe i poliuretanowe. Oprócz tego, produkujemy części, w tym rurki i pręty, na indywidualne zamówienie.

czerpnie dachowe

Żeby wymiana powietrza przebiegała w budynku skutecznie, muszą być zastosowane określone urządzenia i akcesoria. Dużą rolę odgrywa tutaj na pewno podciśnienie, które musi się wytworzyć, aby w kanale nie było zastoju powietrza, a jego ruch. Nowoczesne i funkcjonalne systemy wentylacyjne naszej firmy znakomicie sprawdzają się w różnorodnych okolicznościach. Polecamy kratki, okapy, czerpnie, wyrzutnie, kształtki, nawiewniki, obudowy kanałów i wiele innych rozmaitych produktów. Instalujemy i projektujemy.

Ploter do papieru

Odpowiednie przygotowanie materiałów poligraficznych wiąże się z jakościową, bardzo precyzyjną obróbką. Aby zapewnić swoim klientom najlepsze usługi, wyposaż swoją firmę w najnowszej generacji ploter do papieru. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tego typu maszyn - dostarczamy jedynie urządzenia pochodzące od sprawdzonych marek.

Pirometr przemysłowy

Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest kontrola temperatury, polecamy urządzenie jakim jest bezdotykowy pirometr przemysłowy. Sprzęt ten jest przeznaczony do wykorzystywania m.in. w gastronomii, budownictwie, w fabrykach lub innych tego typu obiektach. Jego praca polega na kontroli oraz rejestracji temperatury.

Sieci strukturalne

Jeżeli chodzi o sieci strukturalne, jesteśmy firmą doświadczoną i wykwalifikowaną. Wszystkie zatrudnione u nas osoby wykazują się gruntowną wiedzą w tej dziedzinie popartą latami doświadczeń. Jesteśmy pewni, że każdy, kto obdarzy nas swoim zaufaniem, będzie w pełni zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu. Dzięki nam sieci strukturalne będą działać niezawodnie, dzięki czemu klienci będą całkowicie zadowoleni z ich działania. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - dostępne tam informacje z pewnością Cię zainteresują.

Narzędzia do światłowodów

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są komponenty do przesyłania danych bez zakłóceń z większą prędkością. Narzędzia do światłowodów to m.in. rozdzielczacz, adapter i śruby do łączenia poprzeczników. Posiadamy również akcesoria do stworzenia pełnej instalacji oraz jej konserwacji takie jak chusteczki bezpyłowe.

Efekty sceniczne zewnętrzne

Witamy w firmie Tryton. Specjalizujemy się w wynajmowaniu scen wraz z nagłośnieniem i oświetleniem. Uświetniamy każdą imprezę plenerową, festyn, występy. Dostosowujemy się do budżetu organizatora zapewniając najwyższą jakość obsługi i efekty sceniczne zewnętrzne dla niezapomnianych wrażeń widowni. W cenie usługi mieści się dostarczenie sprzętu i montaż. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług organizatorów zabawy na świeżym powietrzu. Bez żaden koncert nie będzie taki sam. Polecamy nowoczesny sprzęt.

Obsługa maszyn CNC

Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w produkcji seryjnej i dostarczamy im nowoczesne technologie oraz urządzenia. Obsługa maszyn CNC i tworzenie robotów współpracujących to nasza specjalizacja. Pomagamy wdrażać nowe rozwiązania, które usprawnią proces produkcji w Twojej firmie i ułatwią codzienną pracę.

Ładowarki samochodowe

Podróż to świetna okazja do ponownego napełnienia baterii Twojego telefonu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele akcesoriów, które ułatwią Ci ten proces. Mamy na myśli ładowarki samochodowe, które są niezwykle łatwe w montażu i umożliwiają bezproblemowy dostęp do telefonu podczas przebywania w pojeździe.

Korowarka do kabli

Obowiązkowy element do obróbki różnego rodzaju instalacji. Korowarka do kabli ma za zadanie usunąć ekran wytłaczany z izolacji. Poznaj te i inne narzędzia dostępne w naszym asortymencie i pracuj nad obróbką przy użyciu najlepszego i nowoczesnego sprzętu. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień - mamy dobre ceny!

Biurka dla graczy

Biurka dla graczy to specjalistyczne meble, które przystosowane zostały do optymalnego osiągania wyników w ulubionych rozgrywkach. Dzięki ergonomicznemu wykończeniu nadgarstki nie będą zmęczone nawet po najdłuższych sesjach gamingowych. Sprawdź sam, dlaczego to właśnie my jesteśmy liderem w naszej branży.

tablice multimedialne

Tablice interaktywne dla szkół dopracowane są w każdym szczególe, umożliwiają stworzenie sytuacji, w której na wirtualnym osiedlu może świecić słońce lub padać deszcz, a w wirtualnym mieszkaniu może nawet powiewać firanka. Możliwości są naprawdę ogromne. Tego typu urządzenia dla szkół pomagają nie tylko uczniom, ale również architektom wnętrz w aranżacji pomieszczenia. Mogą oni eksperymentować w ten sposób z przestrzenią i sprawdzać czy dany pomysł jest pomysłem trafionym. Zachęcamy więc do kontaktu.

Klimatyzacja do domu

Wyobraź sobie, że przez cały czas przebywasz w pomieszczeniach z idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb temperaturą. Klimatyzacja do domu, którą dla Ciebie zaprojektujemy, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni komfort. Polecane przez nas systemu uchronią mieszkańców przed upałem, spiekotą latem, a zimą zapewnią optymalne ciepło we wnętrzu. Wyróżnia nas niezawodność, terminowość i dostarczanie rozwiązań chłodniczych i cieplnych, które w 100 procentach odpowiadają potrzebom każdego z naszych klientów.