Obozy młodzieżowe

W ramach naszej oferty proponujemy również najlepsze obozy młodzieżowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników! Podczas tych fantastycznych wyjazdów, każdy uczestnik może przeżyć niezapomniane chwile, wiele atrakcji, a także skorzystać z szerokiej gamy metod na naukę tenisa! W ramach naszej oferty proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy zatem wszystkie, zainteresowane osoby, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej...

Hotel przyjazny rodzinie

Receptą mogą być dla nich coraz bardziej popularne wczasy odchudzające. Wystarczy wykupić noclegi Jastrzębia góra, by znaleźć się pod opieką osobistego trenera, który zapewni nam dietę oraz ćwiczenia odpowiednie do stopnia otyłości. Takie odchudzanie jest bezpieczne i pozostawia trwały skutek - możemy więc wreszcie zapomnieć o kłopotliwym "efekcie jo-jo". Wczasy odchudzające gwarantują nam pozbycie się nadwagi, a dodatkowo umożliwiają korzystanie z zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych.

Noclegi podlaskie

Zastanawiasz się, gdzie możesz spędzić fantastyczne wakacje, weekend, a nawet jedną noc? Proponujemy właśnie Tobie noclegi Podlaskie - to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, doceniających komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny i przede wszystkim wiele atrakcji. Zapraszamy do naszych domków!

Pokoje do wynajęcia

Pokoje do wynajęcia, które państwu oferujemy pogrupowane są wg standardu. Jasnym jest, że student jadący na wakacyjną wycieczkę ma mniejsze wymagania niż małżeństwo z małymi dziećmi. Trzeba jednak zaznaczyć, że i u młodych ludzi standard pokoju ma coraz większe znaczenie. Na naszej stronie internetowej w łatwy i szybki sposób odnajdziesz interesującą ofertę. Pokoje do wynajęcia nie muszą być szukane na ostatnią chwilę, teraz dzięki naszemu serwisowi wszystko możesz zaplanować z wyprzedzeniem.

Hotel SPA w górach

Działamy jako hotel SPA w górach. Beskidy są oazą spokoju, która nie ma sobie równych w całym kraju. Nasze szlaki pieszych wędrówek są uwielbiane przez wprawionych amatorów gór, jak i przez nowicjuszy, którzy chcą pokonywać długie trasy i cieszyć oko cudownymi widokami, choć nie mają wyrobionej kondycji. Naszym atutem są komfortowe pokoje i strefa SPA&Wellness w hotelu.

rezerwat przyrody Bieszczady

Wyjazd w te górskie okolice to nie tylko okazja na wyciszenie się w trakcie wędrówek, ale także zwiedzenie okolicznych miejscowości i ich atrakcji turystycznych. Takimi atrakcjami bez wątpienia są zapora nad Soliną czy bieszczadzki rezerwat przyrody, który zachwyca turystów swoim urokiem. Znajdują się one w bliskiej odległości od naszego ośrodka.

Restauracja Marconi Ciechocinek

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy urlop to nie tylko korzystanie z atrakcji turystycznych oraz relaks, ale również chęć zapewnienia sobie najlepszego wyżywienia. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych gości wysokiej klasy restaurację, która w naszym hotelu w Ciechocinku cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem gości. Wynika to z tego, że serwujemy smaczne danie z różnych zakątków świata, a nasi kucharze to wykwalifikowani mistrzowie w swoim fachu, znający się na rozmaitych technikach sztuki kulinarnej.

Imprezy integracyjne Szklarska Poręba

Firmowe bankiety czy spotkania w plenerze można organizować tak naprawdę wszędzie i z wielu różnych powodów. A co gdyby tak urządzić zabawę z osobami z pracy, ale na tle gór i w towarzystwie pięknej natury? Imprezy integracyjne w Szklarskiej Porębie zapraszają do skorzystania ze swojej oferty imprez okolicznościowych dla grup.