Obozy młodzieżowe

W ramach naszej oferty proponujemy również najlepsze obozy młodzieżowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników! Podczas tych fantastycznych wyjazdów, każdy uczestnik może przeżyć niezapomniane chwile, wiele atrakcji, a także skorzystać z szerokiej gamy metod na naukę tenisa! W ramach naszej oferty proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy zatem wszystkie, zainteresowane osoby, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej...

Hotel przyjazny rodzinie

Receptą mogą być dla nich coraz bardziej popularne wczasy odchudzające. Wystarczy wykupić noclegi Jastrzębia góra, by znaleźć się pod opieką osobistego trenera, który zapewni nam dietę oraz ćwiczenia odpowiednie do stopnia otyłości. Takie odchudzanie jest bezpieczne i pozostawia trwały skutek - możemy więc wreszcie zapomnieć o kłopotliwym "efekcie jo-jo". Wczasy odchudzające gwarantują nam pozbycie się nadwagi, a dodatkowo umożliwiają korzystanie z zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych.

Hotel SPA w górach

Działamy jako hotel SPA w górach. Beskidy są oazą spokoju, która nie ma sobie równych w całym kraju. Nasze szlaki pieszych wędrówek są uwielbiane przez wprawionych amatorów gór, jak i przez nowicjuszy, którzy chcą pokonywać długie trasy i cieszyć oko cudownymi widokami, choć nie mają wyrobionej kondycji. Naszym atutem są komfortowe pokoje i strefa SPA&Wellness w hotelu.

Imprezy integracyjne Szklarska Poręba

Firmowe bankiety czy spotkania w plenerze można organizować tak naprawdę wszędzie i z wielu różnych powodów. A co gdyby tak urządzić zabawę z osobami z pracy, ale na tle gór i w towarzystwie pięknej natury? Imprezy integracyjne w Szklarskiej Porębie zapraszają do skorzystania ze swojej oferty imprez okolicznościowych dla grup.

Hotel z basenem

Przedstawiamy Państwu jedyny taki hotel z basenem, który znajduje się w Rewalu. To miejsce, w którym czeka na Państwa szereg atrakcji i wygód, które pozwolą zapomnieć o trudach dnia codziennego i oderwać się od zgiełku miasta. Do dyspozycji naszych gości oddajemy wyjątkowy hotel z basenem, który posiada również szereg innych atrakcji, takich jak centrum SPA, czy wyjątkowa, elegancka restauracja. Położony nad samym brzegiem jeziora, jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego miłośnika natury.

Restauracja Ciechocinek

Ciechocińska restauracja hotelowa w Villa Andalucia zaprasza na organizację wesela lub innej rodzinnej uroczystości. Szeroki wybór noclegów, piękna sala i smaczna kuchnia to atuty naszej restauracji. Restauracja Gdańsk to miejsce godna polecenia szerokiej bazie nowych klientów. Zapraszamy serdecznie do organizacji wesela u nas.