Obozy młodzieżowe

W ramach naszej oferty proponujemy również najlepsze obozy młodzieżowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników! Podczas tych fantastycznych wyjazdów, każdy uczestnik może przeżyć niezapomniane chwile, wiele atrakcji, a także skorzystać z szerokiej gamy metod na naukę tenisa! W ramach naszej oferty proponujemy zawsze sprawdzone rozwiązania. Zachęcamy zatem wszystkie, zainteresowane osoby, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej...

Wyjazd do Turcji

W ofercie biura podróży Gandalf znajdą Państwo zarówno wycieczki autokarowe a także takie zawierające przelot samolotem. Oferujemy Państwu wyjazd do Turcji o charakterze objazdowym lub w postaci wczasów wypoczynkowych. Gwarantujemy atrakcyjne programy pobytu oraz konkurencje ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Hotel przyjazny rodzinie

Receptą mogą być dla nich coraz bardziej popularne wczasy odchudzające. Wystarczy wykupić noclegi Jastrzębia góra, by znaleźć się pod opieką osobistego trenera, który zapewni nam dietę oraz ćwiczenia odpowiednie do stopnia otyłości. Takie odchudzanie jest bezpieczne i pozostawia trwały skutek - możemy więc wreszcie zapomnieć o kłopotliwym "efekcie jo-jo". Wczasy odchudzające gwarantują nam pozbycie się nadwagi, a dodatkowo umożliwiają korzystanie z zabiegów zdrowotnych i pielęgnacyjnych.

Noclegi podlaskie

Zastanawiasz się, gdzie możesz spędzić fantastyczne wakacje, weekend, a nawet jedną noc? Proponujemy właśnie Tobie noclegi Podlaskie - to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, doceniających komfortowe warunki zakwaterowania, niskie ceny i przede wszystkim wiele atrakcji. Zapraszamy do naszych domków!

Wrocław hostele

Niektóre miasta cechują się ogromnym potencjałem turystycznym. Z pewnością należy do nich Wrocław. Jeśli chcielibyście Państwo zwiedzić stolicę Dolnego Śląska nie zwlekajcie i skontaktujcie się z nami już dziś. Zapewnimy Wam komfortowe noclegi w doskonale wyposażonym obiekcie, dzięki czemu będziecie mogli w pełni cieszyć się wyprawą i mieć świadomość że czeka na Was wygodne łóżko w bezpiecznym miejscu. Znajdziecie nas na ulicy Tęczowej - serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji oraz kontaktu.

Pensjonat Rewal

Zastanawiasz się w którym mieście znajdują się najpiękniejsze pensjonaty? Rewal jest tym cudownym miejscem, w którym mamy przyjemność przyjmować swoich gości! W naszym pensjonacie w Rewalu proponujemy profesjonalną obsługę, pyszne posiłki, przytulne pokoje oraz korzystne warunki zakwaterowania. Zapraszamy!