Hamownia motocyklowa

Posiadasz jednoślad i chcesz sprawdzić w bezpiecznych warunkach na co go stać? Nasza hamownia motocyklowa pozwala na zweryfikowanie każdego modelu. Dokładnie sprawdzimy generowane konie mechaniczne przez posłużenie się pomiarem inercyjnym. Jest to badanie, które nie naraża silnika na ewentualną awarię.

Opakowania kartonowe

Nasza oferta jest skierowana w szczególności do osób związanych z magazynowaniem oraz transportowaniem towarów. Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma TEK-PUD oferuje Państwu opakowania kartonowe w postaci pudeł fasonowych oraz klapowych. W naszym asortymencie znaleźć można także dedykowane akcesoria do opakowań

wynajem busa z kierowcą

Oferujemy Państwu atrakcyjny cenowo wynajem busa z kierowcą. Warszawa to ogromne miasto, w którym bardzo często organizowane są różnego rodzaju wycieczki. Oferujemy najlepsze warunki na wynajem samochodów osobowych i innych pojazdów. Dodatkowo zajmujemy się wypożyczaniem ekskluzywnych oraz eleganckich samochodów do ślubu, czy na inne okazje.

Rozruszniki i alternatory

Szukając części budowy pojazdów - czy to do własnego użytku, czy we współpracy z warsztatem samochodowym - warto korzystać z oferty znanych producentów. Proponujemy rozruszniki i alternatory ze sklepu internetowego. Dużą popularnością cieszy się rozrusznik Scania oraz Perkins, natomiast alternator najchętniej wybierany pochodzi od marek JCB, New Holland i Caterpillar.

wynajem aut

Aby ułatwić Państwu bezproblemowe poruszanie się po mieście w trakcie pobytu w Krakowie, proponujemy naszym Klientom wynajem aut miejskich. Nasza flota wyposażona została w doskonałe systemy bezpieczeństwa oraz poddawana jest regularnym serwisom, a wszystko po to, aby zapewnić Państwu jak największy komfort podróżowania.

Awaryjne otwieranie pojazdu Wałbrzych

Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których potrzebna jest pomoc specjalistów. W naszej firmie w Wałbrzychu przeprowadzamy awaryjne otwieranie pojazdu w momencie jego zatrzaśnięcia. Gwarantujemy odblokowanie ich z jak najmniejszą ingerencją w sprawność samochodu i jego elementów. Odradzamy również wykonywanie tego samodzielnie.

Bramy segmentowe

Potrzebne Ci wysoko gatunkowe bramy segmentowe a my jako profesjonaliści w tej dziedzinie możemy Cię zapewnić, że nasze rozwiązania przyniosą Ci wiele powodów do zadowolenia. Solidność, precyzja, wytrzymałość - właśnie tymi cechami charakteryzują się wszystkie nasze artykuły. Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty - jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z otrzymanych od nas rozwiązań.

Suwnice bramowe

Jedną z propozycji, jaka znalazła się w naszej ofercie, jest naprawa maszyn takich jak suwnice bramowe. Sprzęt ten jest niezawodny i wytrzymały oraz potrzebny w codziennej pracy. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na podjęcie z nami współpracy, będzie całkowicie usatysfakcjonowany jej rezultatami. Wybierz naszą ofertę - jesteśmy pewni, że ją za opłacalną inwestycję. Szczegółowe informacje na nasz temat czekają na Ciebie na stronie internetowej naszej firmy.

Transport kolejowy

Na rynku usług transportowych i logistycznych działamy już od wielu lat. Jednym z kierunków naszej działalności jest wsparcie osób sprowadzających ładunki z zagranicy. Jeżeli chcesz załatwić wszystkie formalności szybko, bezpiecznie i kompleksowo, skontaktuj się z naszym biurem. Udzielimy doradztwa i pomożemy w sporządzeniu niezbędnej dokumentacji.

Chemia do samochodów

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyspecjalizowanej oferty chemii do samochodów. Nasze produkty pozwalają na wydobywanie najgłębszego blasku karoserii, przywracają świeży zapach w kabinie, a także zabezpieczają Twoje auto przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Z dbałością o satysfakcję naszych Klientów, oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości preparaty. Dzięki temu, samochód nie tylko prezentuje się elegancko, ale przede wszystkim służy bezawaryjnie na długie lata. Nie czekaj, przekonaj się o skuteczności naszych produktów już dzisiaj. Jesteśmy przekonani, że raz wypróbowana chemia do samochodów z naszej oferty, zawsze będzie gościła na Twojej garażowej półce.