Sesja ciążowa Łódź

Czas mija bardzo szybko, dlatego należy jak najwcześniej utrwalić najważniejsze momenty i okresy w życiu każdej rodziny, przy pomocy profesjonalisty. Fotografia noworodkowa z Foto-Grafka to pewność, że dziecko będzie mogło spać w komfortowych i ciepłych warunkach, podczas gdy my przygotujemy całą sesję. Studio mieści się w Łodzi.

instrumenty muzyczne dla dzieci

Jeśli kręcą Cię instrumenty muzyczne, lubisz grać i masz artystyczną duszę, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Proponujemy niezwykłe gitary klasyczne, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, niepowtarzalnym brzmieniem, solidną i przemyślaną konstrukcją oraz trwałością! Dzięki grze na naszych instrumentach, poczujesz prawdziwą miłość do muzyki...

banery religijne

W naszej ofercie znaleźć można eleganckie dewocjonalia. Sklep internetowy naszej firmy poleca obrazy i banery religijne upamiętniające świętych i błogosławionych, figury aniołów oraz krzyże i różańce. Można u nas nabyć także akcesoria liturgiczne: komunikaty, świece i stuły. Zapraszamy serdecznie do zakupów.

zdjęcia nagrobkowe

Fotografie, które będą umieszczone na pomniku, dostarcza rodzina. Najlepiej żeby były w wysokiej rozdzielczości, by zdjęcia nagrobkowe mogły zostać wykonane w dowolnym rozmiarze i na porcelanowej płytce o wybranym kształcie. Fotografie są drukowane i zamieszczane na kwadratowej lub owalnej, ceramicznej płytce.

Sztuka współczesna artyści

W naszej historii mamy wielkich wirtuozów, którzy tworzyli obrazy - Wyspiański, Beksiński, Witkiewicz. Malarze i ich malowidła bardzo często nie są rozumiane przez ludzi. Często wyprzedzają oni swoją epokę i dopiero po czasie są doceniani. Aby to zmienić, należy rozpowszechnić dzieła, które można scharakteryzować jako sztuka współczesna. Artyści z trudnością odnoszą znaczące sukcesy - muszą na nie czekać długimi latami.