Kurs fotografii Bielsko

Połączenie pasji ze zdobywaniem nowych umiejętności leksykalnych? Czy to możliwe? Z nami możesz przekonać się, że nauka języka angielskiego to również przyjemność. Zachęcamy Cię do uczestnictwa w niezwykłym kursie fotografii cyfrowej, któremu towarzyszą bardzo istotne aspekty językowe. Takie zestawienie to gwarancja doskonałej zabawy oraz odnajdywania zupełnie nowych płaszczyzn nauki. Baw się nowymi umiejętnościami oraz możliwością rozwijania pasji. Z nami możesz to wszystko połączyć. Poznaj ofertę Akademii Boston.

Tablice szkolne zielone

Oferujemy Państwu wysokiej jakości tablice szkolne zielone znajdujące szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Idealnie nadają się przy prezentacji lub dla uatrakcyjnienia wywodu bądź przedstawienia ogółowi zebranych punktów obrad. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są niezawodne i wytrzymałe.

Kurs technik graficznych

Szukasz pracy w agencji interaktywnej? Jeśli tak, to z całą pewnością chętnie zobaczysz kurs techników graficznych. Nasza firma nauczy Cię malować i rysować nie tylko na płótnie lub kartce papieru, ale również na ekranie tabletu i monitora! Dzięki nam nauczysz się projektować obrazy, które chwycą za serca tłumy.

kurs na drona

Zostań operatorem bezzałogowego statku powietrznego i poznaj tajniki pilotażu. Profesjonalny kurs drona to szkolenie, podczas którego posiądziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, którą przekażą Ci doświadczeni instruktorzy. Zajęcia z pilotażu kończą się otrzymaniem przez uczestników certyfikatu poświadczającego nabyte umiejętności.