Kurs fotografii bielsko

Połączenie pasji ze zdobywaniem nowych umiejętności leksykalnych? Czy to możliwe? Z nami możesz przekonać się, że nauka języka angielskiego to również przyjemność. Zachęcamy Cię do uczestnictwa w niezwykłym kursie fotografii cyfrowej, któremu towarzyszą bardzo istotne aspekty językowe. Takie zestawienie to gwarancja doskonałej zabawy oraz odnajdywania zupełnie nowych płaszczyzn nauki. Baw się nowymi umiejętnościami oraz możliwością rozwijania pasji. Z nami możesz to wszystko połączyć. Poznaj ofertę Akademii Boston.

Nauka angielskiego Szczecin

W naszej szkole organizujemy systematycznie kursy mające na celu naukę angielskiego. Szczecin to miasto, w którym znajduje się nasza placówka. Prowadzimy zajęcia dla różnych grup wiekowych: zarówno tych młodszych - dzieci, jak i starszych - dorosłych. W naszej ofercie znajdą Państwo również egzaminy FCE oraz CAE. Jeśli planują Państwo zapisać się na kurs nad morzem, to zdecydowanie powinni wybrać Państwo nasza szkołę. Zapraszamy do zapoznania się z wyróżnieniami, jakie dostaliśmy od początku funkcjonowania, jak również osiągnięciami naszych uczniów.

Rozwój dziecka podręczniki

Nasza księgarnia jest miejscem, gdzie zakupisz książki na temat edukacji wczesnoszkolnej, terapii sensorycznej, dysleksji czy autyzmu. Oprócz tego, mamy w swojej ofercie podręczniki, które wspierają rozwój dziecka takie jak kilkuelementowe historyjki obrazkowe, bajki o radzeniu sobie z trudnymi emocjami czy nagrania odgłosów przyrody.