kieliszki do wódki

Aby wznosić niezapomniane toasty, proponujemy państwu wspaniałe kieliszki do wódki, dostępne w naszym sklepie w zestawach. Pięknie i różnorodnie zdobione, również złotem, pozwolą na poprawę smaku trunku i zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających pod tym względem klientów. To idealny prezent dla bliskich osób.

Pojemniki GN

W ofercie naszego internetowego sklepu Gastromix znajdują się wyjątkowe akcesoria do wszystkich kuchni, które pozwolą na skompletowanie idealnego wyposażenia. Polecamy różnorodne nierdzewne pojemniki GN na wszelkie produkty spożywcze. Posiadamy szeroki wybór produktów dla każdej restauracji. Zapraszamy!

Foremki do pieczenia

Gdy Twoje dzieci wychodzą do szkoły, warto im do śniadania dodać słodki wypiek, który poprawi ich samopoczucie. Jak wykonać profesjonalne babeczki czekoladowe, dowiesz się w naszym kulinarnym portalu internetowym wybierając od razu nasz produkt. Oferowane przez nas foremki do pieczenia spowodują, że przygotowywanie tego typu dań stanie się przyjemnością.

Producent odżywek

Sklep internetowy prowadzony przez naszą firmę dostarcza artykuły na terenie całej Polski, a także zagranicę. Jako producent odżywek, suplementów diety oraz ekstraktów ziołowych posiadamy wyłącznie asortyment stworzony ze składników pochodzenia roślinnego. Wszystkie wyroby dostępne są w postaci proszków, kapsułek lub tabletek.

Ciasta na zamówienie online

Nasza cukiernia zajmuje się tworzeniem oryginalnych aranżacji smakowych i estetycznych na dowolnych wypiekach. W tej zakładce naszej strony internetowej możesz, za pomocą prostego formularza, zarezerwować dowolne ciasta na zamówienie online. Zapewniamy najwyższą jakość usług, jaką jest radość w oczach Twoich bliskich.

Zdrowa żywność sklep internetowy

Prezentujemy oferujący zdrową żywność sklep internetowy Z Wozu. Dlaczego warto kupować przez sieć właśnie tego typu produkty? Często jest taniej, posiadamy większy wybór, a dodatkowo zakupy dojeżdżają prosto pod nasz dom. Sprawdź naszą atrakcyjną propozycję chlebów, nabiału, mięsa, warzyw i wiele innych!

Upominki dla firm

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo produkcyjne i często gościsz u siebie partnerów z zagranicy? A może to Ty często wyjeżdżasz w delegacje? W obu przypadkach idealnie sprawdzą się nasze upominki dla firm. Na naszej stronie możesz zamówić elegancko zapakowane zestawy prezentowe, w których znajdują się słodycze.

Porcelana dla dzieci

Naukę samodzielności warto rozpocząć już w najmłodszym wieku, kiedy nasze pociechy zaczynają spożywać razem z nami posiłki. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi porcelana dla dzieci. W ich skład wchodzą talerzyki, kubki, miseczki opatrzone pięknymi grafikami i wzorami.

Sklep zielarski

Składniki naturalne występujące w przyrodzie, nie od dziś stanowiły podstawę leków i miały zastosowanie w średniowiecznej medycynie. Pasja oraz zainteresowanie środowiskiem sprawiły chęć stworzenia własnej działalności. Stąd, nasz sklep zielarski oferuje suplementy diety, kawę, herbatę, yerba matę, żywność ekologiczną oraz naturalne kosmetyki. Asortyment firmy nie ogranicza się jedynie do produktów medycznych, relaksacyjnych czy pielęgnacyjnych, lecz stanowi także wyposażenie niezbędnych artykułów do każdego domu.

Sklep gastronomiczny Gdańsk

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór artykułów spożywczych oraz produktów niezbędnych w restauracjach czy kuchniach. Oferujemy papiery, folie do żywności, naboje i syfony czy serwetki. Możemy także zaproponować środki czystości i do dezynfekcji. Prowadzimy sklep gastronomiczny - zarówno online, jak i stacjonarny w Gdańsku.

Sklep oświetleniowy

Taśmy, listwy, zasilacze i wiele innych akcesoriów ma w swoim asortymencie nasz sklep oświetleniowy. Korzystając z porad naszych fachowców dowiesz się jakie lampy sprawdzą się najlepiej w korytarzu, sypialni czy łazience. A jeśli chcesz stworzyć iluminację świetlną wewnątrz pomieszczenie wypróbuj profil architektoniczny.

Producent mąki - ZPZ B.E.S.T.

Nasza firma przez wiele lat wytwarzała skrobię ziemniaczaną, która trafia w różne dziedziny przemysłu. Dlatego producent mąki ZPZ B.E.S.T. poleca wykorzystanie jej jako bazę do zup, kisieli czy sosów, a także różnego rodzaju klejów i żeli. Przeczytaj na naszej stronie parametry produktu i sposób przechowywania.