kieliszki do wódki

Aby wznosić niezapomniane toasty, proponujemy państwu wspaniałe kieliszki do wódki, dostępne w naszym sklepie w zestawach. Pięknie i różnorodnie zdobione, również złotem, pozwolą na poprawę smaku trunku i zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających pod tym względem klientów. To idealny prezent dla bliskich osób.

Producent odżywek

Sklep internetowy prowadzony przez naszą firmę dostarcza artykuły na terenie całej Polski, a także zagranicę. Jako producent odżywek, suplementów diety oraz ekstraktów ziołowych posiadamy wyłącznie asortyment stworzony ze składników pochodzenia roślinnego. Wszystkie wyroby dostępne są w postaci proszków, kapsułek lub tabletek.

Ciasta na zamówienie online

Nasza cukiernia zajmuje się tworzeniem oryginalnych aranżacji smakowych i estetycznych na dowolnych wypiekach. W tej zakładce naszej strony internetowej możesz, za pomocą prostego formularza, zarezerwować dowolne ciasta na zamówienie online. Zapewniamy najwyższą jakość usług, jaką jest radość w oczach Twoich bliskich.

Upominki dla firm

Prowadzisz duże przedsiębiorstwo produkcyjne i często gościsz u siebie partnerów z zagranicy? A może to Ty często wyjeżdżasz w delegacje? W obu przypadkach idealnie sprawdzą się nasze upominki dla firm. Na naszej stronie możesz zamówić elegancko zapakowane zestawy prezentowe, w których znajdują się słodycze.

Sklep gastronomiczny Gdańsk

W sprzedaży posiadamy szeroki wybór artykułów spożywczych oraz produktów niezbędnych w restauracjach czy kuchniach. Oferujemy papiery, folie do żywności, naboje i syfony czy serwetki. Możemy także zaproponować środki czystości i do dezynfekcji. Prowadzimy sklep gastronomiczny - zarówno online, jak i stacjonarny w Gdańsku.

Producent mąki - ZPZ B.E.S.T.

Nasza firma przez wiele lat wytwarzała skrobię ziemniaczaną, która trafia w różne dziedziny przemysłu. Dlatego producent mąki ZPZ B.E.S.T. poleca wykorzystanie jej jako bazę do zup, kisieli czy sosów, a także różnego rodzaju klejów i żeli. Przeczytaj na naszej stronie parametry produktu i sposób przechowywania.

Meble gastronomiczne

Oddajemy do sprzedaży profesjonalne meble gastronomiczne, które staną się niezastąpionym wyposażeniem każdej restauracji. Proponowane przez nas szafki i stoły są odporne na zabrudzenia, a także działanie pary wodnej, tłuszczu oraz różnego rodzaju środków chemicznych. Poza tymi doskonałymi właściwościami wyróżnia je ustawność, a w przypadku regałów pojemność. Dzięki nim Państwa kucharze z łatwością przygotują każdą potrawę i nie będą musieli długo szukać potrzebnych im przypraw i innych produktów spożywczych.

Stoły gastronomiczne

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości stoły gastronomiczne, takie jak stoły centralny, przyścienne, stanowiące niezbędne wyposażenie kuchni. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do umeblowania zaplecza restauracji, w tym między innymi: stoły, szafki, regały, okapy i wiele innych. Gwarantujemy że urządzenia z naszej oferty będą służyły Państwu przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Filtry do kawy

Jednym z profili naszej działalności jest sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów, niezbędnych do parzenia kawy. Proponujemy szklany zaparzacz, filtry papierowe, a także miarki plastikowe. Nasze produkty pochodzą m.in. od znanej wśród baristów firmy Chemex. Na naszej stronie internetowej zakupić można także ekspresy i młynki do kawy.