Hurtownia ryb

Zaopatrz swój sklep lub punkt gastronomiczny w nasze artykuły spożywcze. Nasza hurtownia Kuchnie Świata oferuje ryby mrożone, trzymane w szczelnych opakowaniach zachowujących świeżość i doskonały smak. W naszym asortymencie znajdziesz flądrę, makrelę, węgorza, halibuta, miętusa, pangę oraz karmazyna.

Kosmetyki naturalne

Każdy rodzaj skóry to zupełnie inne wymagania, potrzeby oraz poziom ryzyka. Dlatego bardzo ważne jest wybranie takich środków, które będą odpowiadały wszystkim tym czynnikom. Kosmetyki naturalne dostępne w ofercie Eko Familia to pełna gwarancja bezpieczeństwa. Powstały one w oparciu o dokładne badania oraz starannie wyselekcjonowane składniki. Dlatego też dzisiaj możemy zaoferować Państwu konkretne rozwiązania stworzone z myślą o cerze suchej, wrażliwej, podatnej na przebarwienia lub ze skłonnościami do przetłuszczania się.

Udziec z indyka przepis

Chcesz przygotować smaczne i pełne aromatu dania, które zachwycą Twoją rodzinę i gości? Koniecznie musisz sięgnąć po wysokojakościowe mięsa! Indykpol ma do zaoferowania m. in. soczysty udziec z indyka. Przepisy na potrawy z jego wykorzystaniem gwarantują, że stworzysz najbardziej zachwycające kompozycje na talerzu.

cukier w paluszkach

Nasza firma zajmuje się sprzedażą zdrowych produktów spożywczych, które świetnie wzbogacą i poprawią każdą dietę. W ofercie posiadamy cukier biały i trzcinowy w paluszkach, które są słodzikiem o niezwykłych właściwościach. Cukier posiada małą wartość kaloryczną i niski indeks glikemiczny, dzięki czemu mogą go stosować nawet osoby chore.

Producent folii Poznań

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych przedsiębiorstw z różnych branż przemysłu zajęliśmy się wytwarzaniem materiałów z tworzyw sztucznych, dzięki którym możliwe będzie bezpieczne pakowanie różnego typu towarów. Merkatus to producent folii różnego typu, począwszy od stretch, przez termo, aż po budowlaną i opakowaniową. Prowadzimy także fachowe doradztwo, dzięki któremu usprawnisz prace związane z pakowaniem w swojej firmie.