analiza finansowa

W codziennej pracy zespół ekspertów Technicenter posługuje się nowoczesnymi metodami. Dzięki nim badanie wskaźnikowe oraz przeprowadzona analiza finansowa przedsiębiorstwa przedstawiają wymierne i zgodne ze stanem faktycznym wyniki, na podstawie których można planować dalszy rozwój. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki takiemu podejściu oraz uważnemu przyjrzeniu się kondycji ekonomicznej podmiotu zyskają Państwo przewagę nad konkurencją i z łatwością zaplanują nowe, korzystne inwestycje biznesowe.

Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne to również usługi, które świadczymy. Jak zwykle prezentujemy pełen profesjonalizm oraz solidność w wykonywaniu zleceń. Przesyłane paczki traktujemy jak świętość - dlatego zależy nam na dostarczeniu ich w jak najlepszej jakości. Ponadto proponujemy korzystne, wręcz konkurencyjne ceny przesyłek i błyskawiczną realizację zleceń. Nasi klienci docenili zaangażowanie oraz dostosowanie oferty do ich potrzeb oraz oczekiwań. Jeśli przesyłki zagraniczne - to tylko z naszą firmą. Gorąco zapraszamy.

prince2 practitioner

Już dziś zacznij podwyższać swoje kwalifikacje! Zdobądź niezbędną wiedzę oraz potwierdzające to certyfikaty w ciągu zaledwie jednego krótkiego kursu! Zajrzyj na stronę firmy Skills i sprawdź czym jest PRINCE2 Foundation&Practitioner. Dzięki niemu dowiesz się, jak sprawnie zarządzać wszystkimi projektami.

Papier do drukarki

W sklepie internetowym IBEX.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór różnego rodzaju artykułów papierniczych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń i maszyn biurowych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości papier do drukarek cyfrowych, ksero czy faxów w wielu różnych rodzajach. Znajduje on zastosowanie również w druku ulotek, kalendarzy, zaproszeń czy innych dokumentów, w przypadku których estetyczny wygląd jest istotny. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką realizacje zamówień.

Wirtualne biuro Warszawa

Bez względu na to, gdzie zarejestrowana jest twoja działalność, możesz założyć wirtualne biuro w Warszawie. Skorzystanie z takiej możliwości pozwoli ograniczyć koszty związane z wynajmem pomieszczenia. My zajmiemy się obsługą korespondencji dla twojej firmy, a w razie konieczności zarezerwujemy salę konferencyjną na spotkania biznesowe.

Firma bez ZUS

Prowadzisz przedsiębiorstwo i poszukujesz skutecznych, efektywnych, a jednocześnie zgodnych z prawem działań optymalizacyjnych? Firma bez ZUS to działalność, którą świadczymy od wielu lat na rzecz zarówno małych, średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł zmniejszyć obciążenia swojego biznesu związane z wysokimi kosztami ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Nie czekaj, nie trać więcej pieniędzy i energii, skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.