prince2 practitioner

Już dziś zacznij podwyższać swoje kwalifikacje! Zdobądź niezbędną wiedzę oraz potwierdzające to certyfikaty w ciągu zaledwie jednego krótkiego kursu! Zajrzyj na stronę firmy Skills i sprawdź czym jest PRINCE2 Foundation&Practitioner. Dzięki niemu dowiesz się, jak sprawnie zarządzać wszystkimi projektami.

Papier do drukarki

W sklepie internetowym IBEX.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór różnego rodzaju artykułów papierniczych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń i maszyn biurowych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości papier do drukarek cyfrowych, ksero czy faxów w wielu różnych rodzajach. Znajduje on zastosowanie również w druku ulotek, kalendarzy, zaproszeń czy innych dokumentów, w przypadku których estetyczny wygląd jest istotny. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką realizacje zamówień.

Firma bez ZUS

Prowadzisz przedsiębiorstwo i poszukujesz skutecznych, efektywnych, a jednocześnie zgodnych z prawem działań optymalizacyjnych? Firma bez ZUS to działalność, którą świadczymy od wielu lat na rzecz zarówno małych, średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł zmniejszyć obciążenia swojego biznesu związane z wysokimi kosztami ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Nie czekaj, nie trać więcej pieniędzy i energii, skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo podatkowe Poznań

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z profesjonalnych usług, jakie oferuje nasz doradca podatkowy to Poznań jest miejscem, gdzie możecie Państwo spotkać się z naszym przedstawicielem celem ustalenia szczegółów współpracy. Nasz profesjonalny doradca pomoże Państwu przygotować różne dokumentacje podatkowe.

Bank dla firm

Nigdy nie zatrzymujemy się na powielanych i standardowych usługach. Nieustannie rozszerzamy nasz zakres działania, dzięki czemu jesteśmy w stanie aktywnie wspierać w rozwoju wiele polskich przedsiębiorstw. Podstawą ich dynamicznego rozrostu jest dostępność środków finansowych, które pozwalają zarówno na uregulowanie stałych płatności, jak i rozbudowę działów. Dlatego, jako odpowiedzialny i kreatywny bank dla firm, pragniemy zaoferować Państwu nasze wsparcie. U nas znajdą Państwo niezbędne narzędzia działania.

Maszyny pakujące

Nowoczesne maszyny do pakowania to nieliczne z oferowanych przez nas produktów. W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo wyroby najwyższej klasy. Szczególnie polecamy Wam nasze pakowarki cechujące się niezwykła jakością wykonania, skutecznością oraz znakomitą ceną. Więcej informacji o naszej ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Ogłoszenia biznesowe

Zamówienia publiczne, przetargi, oferty czy ogłoszenia biznesowe to nasz chleb powszedni. Zajmujemy się codziennym monitorowaniem wszelkich branż w celu znalezienia rzetelnych informacji na powyższe tematy. Jeśli są Państwo zainteresowani najlepszym źródłem wieści ze świata biznesu, to nie mogą Państwo ominąć naszej strony. Zapraszamy.

Sala szkoleniowa

Kilka minut spacerem od Dworca Centralnego, znajduje się nasze centrum. Umożliwiamy zorganizowanie warsztatów, spotkania biznesowego. Zapraszamy do rezerwacji i wynajmu sal szkoleniowych w Centrum Warszawy. Każde z pomieszczeń ma dostęp do światła dziennego, wyposażone jest również w rolety zewnętrzne, które w razie konieczności ten dostęp ograniczają. Polecamy salę komputerową z nowoczesnym zapleczem multimedialnym, a także zwykłą salę szkoleniową. Istnieje możliwość zamówienia przerwy kawowej.

Warszawa biuro wirtualne

Jeżeli rozpoczynasz własną działalność i zależy Ci na prestiżowym adresie rejestrowym w stolicy, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Oferujemy Ci biuro wirtualne w Warszawie czyli przestrzeń, w której będziesz miał dostęp do gabinetów, sali konferencyjnych oraz specjalistycznych narzędzi audiowizualnych. My zajmiemy się obsługą i wysyłką korespondencji oraz skanowaniem poczty. Oferujemy Ci cztery pakiety, dostosowane do konkretnych potrzeb oraz różniące się między sobą minimalną długością najmu. Zachęcamy do kontaktu..

Biuro rachunkowe Zgierz

Potrzebne Ci biuro rachunkowe? Prowadzisz swoją działalność w Zgierzu? Skorzystaj już dziś z naszych profesjonalnych usług i przestań zajmować się formalnościami, na które nie masz zwyczajnie czasu - zajmiemy się całą "papierkową robotą" w sposób zapewniający przejrzystość i całkowitą zgodność z polskim, zmieniającym się stale prawem. Zapraszamy na naszą stronę internetową.