Papier do drukarki

W sklepie internetowym IBEX.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór różnego rodzaju artykułów papierniczych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń i maszyn biurowych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości papier do drukarek cyfrowych, ksero czy faxów w wielu różnych rodzajach. Znajduje on zastosowanie również w druku ulotek, kalendarzy, zaproszeń czy innych dokumentów, w przypadku których estetyczny wygląd jest istotny. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką realizacje zamówień.

Firma bez ZUS

Prowadzisz przedsiębiorstwo i poszukujesz skutecznych, efektywnych, a jednocześnie zgodnych z prawem działań optymalizacyjnych? Firma bez ZUS to działalność, którą świadczymy od wielu lat na rzecz zarówno małych, średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł zmniejszyć obciążenia swojego biznesu związane z wysokimi kosztami ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Nie czekaj, nie trać więcej pieniędzy i energii, skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.

Bank dla firm

Nigdy nie zatrzymujemy się na powielanych i standardowych usługach. Nieustannie rozszerzamy nasz zakres działania, dzięki czemu jesteśmy w stanie aktywnie wspierać w rozwoju wiele polskich przedsiębiorstw. Podstawą ich dynamicznego rozrostu jest dostępność środków finansowych, które pozwalają zarówno na uregulowanie stałych płatności, jak i rozbudowę działów. Dlatego, jako odpowiedzialny i kreatywny bank dla firm, pragniemy zaoferować Państwu nasze wsparcie. U nas znajdą Państwo niezbędne narzędzia działania.

Warszawa biuro wirtualne

Jeżeli rozpoczynasz własną działalność i zależy Ci na prestiżowym adresie rejestrowym w stolicy, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Oferujemy Ci biuro wirtualne w Warszawie czyli przestrzeń, w której będziesz miał dostęp do gabinetów, sali konferencyjnych oraz specjalistycznych narzędzi audiowizualnych. My zajmiemy się obsługą i wysyłką korespondencji oraz skanowaniem poczty. Oferujemy Ci cztery pakiety, dostosowane do konkretnych potrzeb oraz różniące się między sobą minimalną długością najmu. Zachęcamy do kontaktu..

Biuro rachunkowe Zgierz

Potrzebne Ci biuro rachunkowe? Prowadzisz swoją działalność w Zgierzu? Skorzystaj już dziś z naszych profesjonalnych usług i przestań zajmować się formalnościami, na które nie masz zwyczajnie czasu - zajmiemy się całą "papierkową robotą" w sposób zapewniający przejrzystość i całkowitą zgodność z polskim, zmieniającym się stale prawem. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Szkolenia windykacyjne Warszawa

Masz problem ze sprawnym dochodzeniem swoich należności finansowych? Przeprowadzamy szkolenia windykacyjne w Warszawie. Przedstawiamy konkretną wiedzą dotyczącą rozmów i negocjacji, znajomości zasad cywilno-prawnych, a nawet psychologicznych i społecznych. Do udziału w naszych kursach szczególnie zachęcamy przedsiębiorców.

sprzedaż diamentów

Posiadacie w domu biżuterię, z której właściwie nie korzystacie i chcielibyście ją wycenić? Dokonywane przez nas szacunki dotyczące jej wartości i składu są bardzo rzetelne i kompetentne i umożliwią Wam późniejsze, zyskowne spieniężanie diamentów i innych elementów w niej się znajdujących. Może się okazać, że macie w swoim mieszkaniu prawdziwy skarb (na przykład po kimś odziedziczony), z czego nawet nie zdawaliście sobie sprawy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia placówki firmy Grosz we Wrocławiu.

prawo jazdy kat c Łomża

Poszukujesz miejsca, w którym zdobędziesz niezbędne umiejętności do uzyskania pozwolenia na prowadzenie samochodu ciężarowego? OSK w Łomży zaprasza - z nami przygotujesz się na egzamin na prawo jazdy kat. C. Posiadamy niezbędne zaplecze zarówno do nauki teorii, jak i praktyki, a także wyszkolonych instruktorów.

Doradztwo gospodarcze Jelenia Góra

Myślisz o przyszłości swojej firmy, którą dopiero co zbudowałeś? Jeżeli tak, to pomyśl przede wszystkim o tym, jak zapewnić jej dobrą przyszłość. Jeżeli jesteś zainteresowany, to przede wszystkim postaw na doradztwo gospodarcze. Nasza firma BALBINA, pomoże Ci w prowadzeniu działalności. Postaw na fachowe doradztwo i szczególną opiekę specjalistów.

Doradztwo podatkowe Kraków

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura Anna Kuza i Wspólnicy, w skład których wchodzi profesjonalne doradztwo podatkowe. Nasza oferta obejmuje nie tylko usługi podatkowe w Krakowie, ale również prowadzenie pełnej księgowości i inne usługi rachunkowe. Nasi klienci mogą nam zaufać - ich pieniądze są z nami bezpieczne. Gwarantujemy pełen profesjonalizm potwierdzony latami doświadczenia. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z oferty. Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Złoto sprzedaż

Nasza firma oferuje sztabki na prezent lub do własnej inwestycji. Prowadzimy sprzedaż złota o próbie 999,9 (24 karaty) w różnych wariantach wagowych, na specjalnym plastikowym blistrze. Jego wygląd zależny jest od przeznaczenia produktu (klasyczny, ozdobny, okolicznościowy). Taki prezent będzie szczególnie cenny na komunię świętą lub ślub.

Fotele biurowe hurtownia

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór krzeseł, które wykorzystywane są w pracy siedzącej. Hurtownia dostarcza fotele biurowe, które wytwarzane są z najwyższej jakości materiału. Gwarantuje to nie tylko niespotykany komfort siedzenia, ale również niepowtarzalną wytrzymałość oraz trwałość.

Budownictwo przemysłowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej firmy, która obejmuje między innymi budownictwo przemysłowe. Wrocław to miejscowość, w której tego typu powstaje w ostatnich latach wiele, dlatego nasza oferta z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Nasza firma wykonuje budowy w systemie pod klucz, buduje obiekty administracyjno-socjalne, hale magazynowe, sklepy, punkty usługowo-handlowe. Serdecznie polecamy!

procedury podatkowe

Ekonomia jest dziedziną szeroką i bardzo skomplikowaną. Nieproste są też procedury podatkowe, które warto jednak znać. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy detale w pigułce. Dzięki nim w prosty sposób zrozumiesz całą dziedzinę, jaką jest odprowadzanie składek na rzecz różnych urządów czy ubezpieczeń.

Zmiany dla przedsiębiorców 2023

Regularne zmiany systemów odprowadzania składek występują w każdym kraju. Zmiany dla przedsiębiorców 2023 dotyczą każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą. Niezależnie od uzyskiwanych dochodów czy skali prowadzonych działań, należy wszelkie dokumentacje prowadzić zgodnie z panującymi zasadami.

Centrum rozwoju personalnego

W naszym centrum pracuje szereg specjalistów z dziedzin, takich jak psychologia, psychiatria, neurologia, fizjoterapia, rehabilitacja, a także APO stomatologia. Zajmujemy się pomocą holistyczną, która naszym klientom pozwala na rozwój świadomości duchowej, ale również cielesnej. Oferujemy również kursy podczas, których podpowiemy, jak rozwijać swoje pasje.