Przesyłki zagraniczne

Przesyłki zagraniczne to również usługi, które świadczymy. Jak zwykle prezentujemy pełen profesjonalizm oraz solidność w wykonywaniu zleceń. Przesyłane paczki traktujemy jak świętość - dlatego zależy nam na dostarczeniu ich w jak najlepszej jakości. Ponadto proponujemy korzystne, wręcz konkurencyjne ceny przesyłek i błyskawiczną realizację zleceń. Nasi klienci docenili zaangażowanie oraz dostosowanie oferty do ich potrzeb oraz oczekiwań. Jeśli przesyłki zagraniczne - to tylko z naszą firmą. Gorąco zapraszamy.

prince2 practitioner

Już dziś zacznij podwyższać swoje kwalifikacje! Zdobądź niezbędną wiedzę oraz potwierdzające to certyfikaty w ciągu zaledwie jednego krótkiego kursu! Zajrzyj na stronę firmy Skills i sprawdź czym jest PRINCE2 Foundation&Practitioner. Dzięki niemu dowiesz się, jak sprawnie zarządzać wszystkimi projektami.

Papier do drukarki

W sklepie internetowym IBEX.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór różnego rodzaju artykułów papierniczych oraz materiałów eksploatacyjnych do urządzeń i maszyn biurowych. Oferujemy między innymi najwyższej jakości papier do drukarek cyfrowych, ksero czy faxów w wielu różnych rodzajach. Znajduje on zastosowanie również w druku ulotek, kalendarzy, zaproszeń czy innych dokumentów, w przypadku których estetyczny wygląd jest istotny. Zapewniamy konkurencyjne ceny, atrakcyjne promocje oraz szybką realizacje zamówień.

Firma bez ZUS

Prowadzisz przedsiębiorstwo i poszukujesz skutecznych, efektywnych, a jednocześnie zgodnych z prawem działań optymalizacyjnych? Firma bez ZUS to działalność, którą świadczymy od wielu lat na rzecz zarówno małych, średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł zmniejszyć obciążenia swojego biznesu związane z wysokimi kosztami ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Nie czekaj, nie trać więcej pieniędzy i energii, skontaktuj się z nami! Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo podatkowe Poznań

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z profesjonalnych usług, jakie oferuje nasz doradca podatkowy to Poznań jest miejscem, gdzie możecie Państwo spotkać się z naszym przedstawicielem celem ustalenia szczegółów współpracy. Nasz profesjonalny doradca pomoże Państwu przygotować różne dokumentacje podatkowe.

Bank dla firm

Nigdy nie zatrzymujemy się na powielanych i standardowych usługach. Nieustannie rozszerzamy nasz zakres działania, dzięki czemu jesteśmy w stanie aktywnie wspierać w rozwoju wiele polskich przedsiębiorstw. Podstawą ich dynamicznego rozrostu jest dostępność środków finansowych, które pozwalają zarówno na uregulowanie stałych płatności, jak i rozbudowę działów. Dlatego, jako odpowiedzialny i kreatywny bank dla firm, pragniemy zaoferować Państwu nasze wsparcie. U nas znajdą Państwo niezbędne narzędzia działania.