Kosze prezentowe

Firma magia prezentów zajmuje się przygotowywaniem oraz dostarczaniem wyjątkowych upominków dla pracowników lub kontrahentów wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw. Przygotowywane przez nas kosze prezentowe, składające się z ekskluzywnych słodyczy, luksusowych kaw herbat czy najwyższej jakości przetworów oraz wyrobów wędliniarskich to atrakcyjna i praktyczna forma podziękowania pracownikom i klientom za współpracę i sprawienia im radości z okazji świąt. To także ciekawa forma działań promocyjnych i budowania pozytywnego wizerunku marki.

Druk

Specjalnością firmy Moś i Łuczak jest świadczenie profesjonalnych usług poligraficznych. Dzięki nam będą Państwo mogli wydrukować i wykonać różnego rodzaju elementy z nadrukiem w sposób fachowy i precyzyjny. Jeśli interesuje Państwa druk w Poznaniu, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej drukarni, która działa właśnie w tym mieście.

Hostessy katowice

Zapewniamy Państwa, że najlepszym rozwiązaniem na stoisko targowe, czy konferencję, są właśnie nasze hostessy. Katowice jest miastem, w którym prowadzimy naszą działalność. Zapewniamy, że to właśnie dzięki odpowiedniemu dostosowaniu się do panujących trendów i oczekiwań naszych Klientów jesteśmy w stanie przedstawić im najlepsze modelki. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, piękny, szczery, uśmiech, doskonała prezencję i skuteczność. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych wyjątkowych usług.

Czekoladki reklamowe

Szukasz nowego sposobu, za pomocą którego będziesz mógł zwiększyć popularność swojego przedsiębiorstwa? Jeżeli tak, to czekoladki reklamowe z naszej oferty są rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Doskonała jakość w przystępnej cenie - te cechy sprawiają, że zyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Dołącz do nich i przekonaj się, jak korzystnie nasze wyroby mogą wpłynąć na postrzeganie Twojej firmy.

ekrany led

Szukasz sprawdzonej formy marketingu? Sięgnij po ekrany LED z jednokolorowym tekstem lub wielokolorową grafiką. Polecamy wyświetlacze diodowe w postaci: krzyży aptecznych, termometrów, zegarów, wyświetlaczy cen, telebimów itd. Sprzedajemy także stelaże, do podtrzymania konstrukcji na wybranym budynku.