zasieki

Drut kolczasty to ceniony materiał, który skutecznie odstrasza intruzów od niechcianych wizyt na danym terenie. Może też utrudniać wydostanie się z jakiegoś obszaru. W naszej ofercie znajdą Państwo wspaniały drut kolczasty, a w zasadzie jego współczesną wersję, czyli drut ostrzowy. Nasz produkt jest niezwykle wytrzymały, cechuje się ogromną odpornością zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Można go nabyć w bardzo przystępnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Mycie dachów Chorzów

Jedną z bardzo trudnych prac konserwatorski jest mycie dachów budynków. Ich elewacja narażona jest na nieustanne zabrudzenia i uszkodzenia. Dlatego też należy co jakiś czas podejmować się kompleksowego czyszczenia fasady - również tych partii, które znajdują się na wyższych kondygnacjach. W tym pomoże firma Kędziora Hydroizolacje na terenie Chorzowa.

Piły spalinowe

Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości produktów, gdzie znajdziecie Państwo także liczne piły spalinowe, jakie możecie dostosować pod kątem mocy silnika, w jaki zaopatrzone zostały dane urządzenia. Jeśli nie wiecie Państwo jakie parametry dobrać do swojego urządzenia zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

audyt techniczny nieruchomości

Nasze biuro inżynierskie oferuje wykonanie wielu usług, wśród których znajduje się między innymi audyt techniczny nieruchomości. To szczegółowa ocena stanu technicznego obiektu, w której pod uwagę brane są wszelkie szkody i awarie obiektu, oraz przyczyny, które do nich doprowadziły. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy wszystkich planujących kupno nowego domu lub mieszkania. Dobra znajomość ich stanów technicznych umożliwia podjęcie świadomej decyzji, pozwala również na przygotowanie się do ewentualnych, niezbędnych prac remontowych.

producent siatek metalowych

Nasza firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, w tym wytwarzaniem ogrodzeń oraz elementów instalacji wentylacyjnych. Producent siatek metalowych oferuje sprzedaż materiałów technicznych wykonanych ze stali nierdzewnej, również na wymiar wskazany przez Klienta. Artykuły wykonujemy z wytrzymałego i plastycznego drutu.

Rury bez szwu

Prezentowane na naszej stronie internetowej produkty posiadają doskonałe właściwości użytkowe i świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju instalacjach. Rury bez szwu występują w wielu rozmiarach oraz średnicach, a ich cechą charakterystyczną jest brak łączenia. Najczęściej powstają przy użyciu technologii walcowania na gorąco. Specjalne powłoki jeszcze bardziej podnoszą ich parametry techniczne.

Opony do maszyn budowlanych

W trakcie tworzenia konstrukcji budynku ważne jest użytkowanie właściwych urządzeń i ich akcesoriów, w tym chociażby opony do maszyn budowlanych. Oferujemy ogumienie przeznaczone do zróżnicowanych pojazdów, przede wszystkim posiadające różnorodne rozmiary, a także inny rodzaj zastosowanego bieżnika.

Tynki dekoracyjne wewnętrzne

Przedstawiamy nowoczesne zaprawy, gładzie szpachlowe, tynki dekoracyjne i farby akrylowe produkowane według najnowszych technologii. Silikon zastosowany w produkcji materiałów na wykończenie wnętrz sprawdza się doskonale, ponieważ jest odporny na działanie szkodliwych czynników oraz rozwój pleśni i grzybów. Oddajemy w ręce inwestorów najnowocześniejsze preparaty, w tym również konserwatorskie do renowacji zabytków. Polecamy zaprawy mozaikowe, farby lateksowe i antykorozyjne, materiały wykończeniowe i wiele innych.

« 1 2