audyt techniczny nieruchomości

Nasze biuro inżynierskie oferuje wykonanie wielu usług, wśród których znajduje się między innymi audyt techniczny nieruchomości. To szczegółowa ocena stanu technicznego obiektu, w której pod uwagę brane są wszelkie szkody i awarie obiektu, oraz przyczyny, które do nich doprowadziły. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy wszystkich planujących kupno nowego domu lub mieszkania. Dobra znajomość ich stanów technicznych umożliwia podjęcie świadomej decyzji, pozwala również na przygotowanie się do ewentualnych, niezbędnych prac remontowych.

producent siatek metalowych

Nasza firma zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, w tym wytwarzaniem ogrodzeń oraz elementów instalacji wentylacyjnych. Producent siatek metalowych oferuje sprzedaż materiałów technicznych wykonanych ze stali nierdzewnej, również na wymiar wskazany przez Klienta. Artykuły wykonujemy z wytrzymałego i plastycznego drutu.

Rury bez szwu

Prezentowane na naszej stronie internetowej produkty posiadają doskonałe właściwości użytkowe i świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju instalacjach. Rury bez szwu występują w wielu rozmiarach oraz średnicach, a ich cechą charakterystyczną jest brak łączenia. Najczęściej powstają przy użyciu technologii walcowania na gorąco. Specjalne powłoki jeszcze bardziej podnoszą ich parametry techniczne.

Opony do maszyn budowlanych

W trakcie tworzenia konstrukcji budynku ważne jest użytkowanie właściwych urządzeń i ich akcesoriów, w tym chociażby opony do maszyn budowlanych. Oferujemy ogumienie przeznaczone do zróżnicowanych pojazdów, przede wszystkim posiadające różnorodne rozmiary, a także inny rodzaj zastosowanego bieżnika.

Tynki dekoracyjne wewnętrzne

Przedstawiamy nowoczesne zaprawy, gładzie szpachlowe, tynki dekoracyjne i farby akrylowe produkowane według najnowszych technologii. Silikon zastosowany w produkcji materiałów na wykończenie wnętrz sprawdza się doskonale, ponieważ jest odporny na działanie szkodliwych czynników oraz rozwój pleśni i grzybów. Oddajemy w ręce inwestorów najnowocześniejsze preparaty, w tym również konserwatorskie do renowacji zabytków. Polecamy zaprawy mozaikowe, farby lateksowe i antykorozyjne, materiały wykończeniowe i wiele innych.

Styropian austrotherm

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo między innymi renomowanej marki styropian Austrotherm. Austrotherm to sprawdzony producent styropianu, który od lat produkuje styropian do ocieplania budynków, a także wykonywania wszelkiego rodzaju sztukaterii wykończeniowej i gzymsów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Projektowanie ogrodów

Nasza działalność to kompleksowy proces aranżacji przestrzeni zielonej, począwszy od fazy koncepcyjnej, aż po implementację finalnej formy. Projektowanie ogrodów pozwala w sposób przemyślany zagospodarować zielone tereny miejskie oraz prywatne. Nasza firma zadba także o niezbędne materiały i rośliny.

Wykopy archeologiczne

W okolicznościach określonych ustawą "O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami" inwestor, który chce przeprowadzić budowę na danym obszarze, powinien zlecić nadzór ekipy specjalistów z dziedziny historii. Nie oznacza to od razu, że w miejscu jego budowy powstaną wykopaliska archeologiczne. Najpierw przeprowadza się nadzór, czyli bieżącą kontrolę i dokumentowanie ewentualnych obszarów odkrytych w procesie budowy. Dopiero gdy znajdzie się wartościowe historycznie elementy, rozpoczyna się badania.

« 1 2